• info@part-service.ir
  • 02191001912

تعمیر ظرفشویی

تعمیرکاران ما به عنوان تکنسین های حرفه ای تعمیر ظرفشویی با توجه به تفاوت ساخت و طراحی برندهای مختلف ماشین ظرفشویی و دوره های مخصوصی که برای هر کدام از آن ها دیده اند، می توانند ماشین ظرفشویی شما را به روشی بسیار کارآمدتر تعمیر کنند.

پس با خیال راحت عیب یابی و تعمیر و نگهداری انواع برندها و مدل های ماشین ظرفشویی را به ما بسپارید. ما برای تمامی برندهای ماشین ظرفشویی که خدمات نصب ، سرویس ، تعمیر و تعویض قطعات ارائه می دهیم.

با وجود تاثیر بسیار زیادی که ماشین ظرفشویی در زندگی امروز دارد، غالب آدم‌ها متوجه حضور آن نیستند تا زمانی که این دستگاه با مشکل مواجه شود! بله، در چشم بر هم زدنی کل آشپزخانه مملو از ظروف کثیف می‌شود. در چنین شرایطی آنچه اهمیت زیادی دارد، حضور یک تکنسین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی است که در همان اولین مراجعه مشکل دستگاه‌تان را رفع کند. تکنسین‌های پارت سرویس آموزش دیده و برای تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای ماشین ظرفشویی تخصص و تجربه کافی دارند. به علاوه، دانش تکنسین‌های این مجموعه با هدف کسب رضایت همیشگی مشتریان و هم‌راستا با تغییر فناوری به کار رفته در ماشین‌های ظرفشویی به روز می‌شود. بنابراین، مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط تکنسین‌های پارت سرویس برطرف می‌شود.

برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی

برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی که ما می توانیم در اولین فرصت آن ها را بررسی کرده، ریشته یابی و رفع کنیم عبارتند از:

خدمات تعمیر ظرفشویی در تهران

شرکت پارت سرویس به تعمیر انواع لوازم خانگی با قیمت مناسب افتخار می کند. علاوه بر این، این شرکت امکان سفارش آنلاین دارد که مشتریان می توانند روز و زمان ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی را برنامه ریزی کنند. همچنین این مرکز تنها از قطعات اورجینال برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده می کند و ارائه خدمات تعمیر حرفه ای و در عین حال هزینه اتحادیه را به مشتریان خود تضمین می کند. همچنین این شرکت تیمی از تعمیرکاران حرفه ای در اختیار دارد که به صورت حرفه ای با پوشش تمامی مناطق تهران و حومه کلیه لوازم خانگی شناخته شده را تعمیر می کنند.

خدمات تعمیر ظرفشویی یا خدمات تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی موقعی لازم می شود که ماشین ظرفشویی ما کلا کار نکند، در آب پاش آن مشکل باشد، سر و صدای زیادی موقع شسستن ظرف ها داشته باشد، نشتی داشته باشد و ….

ماشین ظرفشویی در دنیای شلوغ و بدو بدوی امروزی راحتی زیادی را برای زندگی ما انسان ها فراهم کرده است. به طوری که ظروف شما را در حالی که آرام روی مبل خود می نشینید یا استراحت می کنید، تمیز می شوید.

با این حال، ماشین ظرفشویی خراب یا با عملکرد ضعیف کار را سخت می کند و کیفیت قبلی شستشوی ظروف را شاید نداشته باشد. اینجاست که متخصصان خدمات تعمیر ظرفشویی باید وارد عمل شده و ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنند. تکنسین های متخصص ما آماده هستند تا به شما در شناسایی مشکل و یافتن راه حل سریع در این مورد کمک کنند.

چرا باید برای تعمیر ظرفشویی تعمیرکار حرفه ای انتخاب کنید؟

ماشین‌ های ظرفشویی جدید گران هستند، اما تا وقتی می توان از وسایل قدیمی با تعویض یک قطعه یا تعمیر آن، کارایی ماشین را مثل قبل کرد، چرا که نه. مجوز های لازم برای تعمیر انواع ماشین ظرفشویی و گارانتی تعمیر ظرفشویی را از ما بخواهید. شرکت ها یا اشخاصی که قطعات تعویضی را بدون گارانتی روی ماشین ظرفشویی شما استفاده می کنند نشان از اصل نبودن و شاید تعمیری بودن دارد که باید حواس خود را در این مورد جمع کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

با متخصصین و تکنسین های تعمیرکار ظرفشویی ما تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. آنها شما را از طریق بیان مشکلتان بهترین راه حل را برای کارهایی که خودتان می توانید حل کنید رایگان مشاوره می دهند و برای کارهای پیچیده و تعمیری با کمترین زمان در خانه شما برای تعمیر ظرفشویی و تعویض قسمت های مختلف ظرفشویی خواهند بود.

هزینه برای تعمیرات مرتبط

نگهداری

تومان 490

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

تعمیر

تومان 680

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

میدان ولیعصر ساختمان مینو پلاک۱۶۵۰ واحد ۴۰۵

۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
با ما تماس بگیرید

info@part-service.ir
پشتیبانی آنلاین 24/7