• info@part-service.ir
 • 02191001912

تعمیر لباسشویی

تصمیم برای تعویض یا تعمیر واشر بستگی به هزینه تعمیر و سن دستگاه دارد. عمر متوسط ​​ماشین لباسشویی حدود 10 سال است. قبل از پایان عمر، بهتر است دستگاه را تعمیر کنید. تعمیرکاران پارت سرویس می توانند هر گونه مشکل ماشین لباسشویی را تعمیر کنند و عمر ماشین لباسشویی شما را افزایش دهند و در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی کنند. با این حال، اگر عمر دستگاه از میانگین عمر خود گذشته است، بهتر است آن را تعویض کنید. کارشناسان ما همچنین می‌توانند به شما کمک کنند تا تشخیص دهید که آیا تعمیر ارزش سرمایه‌گذاری را دارد یا خیر.

تیم پارت سرویس 24 ساعته خدمات تعمیر لباسشویی را توسط تعمیرکاران حرفه‌ای ارائه می دهد. اگر با ماشین لباسشویی خود مشکلی دارید و نیاز به سرویس و تعمیر سریع آن دارید از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ با ما تماس بگیرید و یا فرم داخل سایت را پر کنید تا کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس بگیرند.

 • ارائه خدمات نصب و تعمیرات برای تمامی برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی
 • ارسال تعمیرکار مجهیز به ابزارهای لازم برای تعمیر
 • تهیه قطعات اصل برندهای مختلف
 • گارانتی تعمیرات ارائه شده و همچنین قطعات مورد استفاده
 •  اخذ هزینه ارائه خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شما با عیب یابی کامل دستگاه شروع می شود تا مشکل و قطعات تعویضی مورد نیاز برای تکمیل سرویس شناسایی شود. مهندسان ماشین لباسشویی به طور کامل با طیف گسترده ای از قطعات جایگزین متداول به محل اعزام می شوند، بنابراین می توانند خدمات را در یک بار بازدید انجام دهند. در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، بازدید دوم ترتیب داده خواهد شد. تعمیرکار تست های عملکردی و ایمنی کامل را انجام می دهد، بنابراین می توانید از دریافت بالاترین کیفیت خدمات در دسترس اطمینان داشته باشید.

مجموعه پارت سرویس مجهز به قطعات اصل تمامی برندهای مختلف ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی از جمله برندهای لباسشویی الکترواستیل ، لباسشویی آریستون ، برند های ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، اسنوا ، قطعات لباسشویی آبسال و … می باشد. بنابراین در صورت نیاز به تعویض قطعه برای دستگاه شما ، با اطمینان کامل تیم ما قطعه مورد نیاز شما را در مجموعه خود موجود دارد. تمامی مراحل تعمیر لباسشویی از مرحله عیب یابی ، تعمیر و نیز تعویض قطعه دستگاه را با اطمینان خاطر به تعمیرکاران حرفه ای تیم ما بسپارید.

تکنسین‌های ما فقط لوازم خانگی را تعمیر نمی‌کنند، بلکه به مشتریان خود نیز توصیه می‌کنند که چگونه در درازمدت بهترین استفاده را از آنها ببرند. برای دریافت مشاوره تخصصی تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی که متناسب با نیاز شما و در رابطه با مدل خاص شما است، در هر زمان با ما تماس بگیرید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

آیا ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود یا با آب پر نمی شود؟ قبل از اینکه خرابی لباسشویی را نتیجه بگیرید، چند چیز وجود دارد که می توانید خودتان بررسی کنید تا از نیاز به خرابی دستگاه مطمئن شوید. همیشه در ابتدا بررسی کنید که دستگاه به برق متصل است. این مورد ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما گاهی اوقات با توجه وزن ماشین لباسشویی و حرکاتی که انجام می دهد می تواند بدون اینکه متوجه شوید دوشاخه شل شود. اگر سیم واقعاً به برق وصل است، بررسی کنید که سیم برق مشکلی نداشته باشد.

جدا از این موارد، در اینجا برخی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، آورده شده است:

تعویض ماشین لباسشویی بهتر است یا تعمیر آن؟

تصمیم برای تعویض یا تعمیر واشر بستگی به هزینه تعمیر و سن دستگاه دارد. عمر متوسط ​​ماشین لباسشویی حدود 10 سال است. قبل از پایان عمر، بهتر است دستگاه را تعمیر کنید. تعمیرکاران پارت سرویس می توانند هر گونه مشکل ماشین لباسشویی را تعمیر کنند و عمر ماشین لباسشویی شما را افزایش دهند و در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی کنند. با این حال، اگر عمر دستگاه از میانگین عمر خود گذشته است، بهتر است آن را تعویض کنید. کارشناسان ما همچنین می توانند به شما کمک کنند تا تشخیص دهید که آیا تعمیر ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

هر تعمیری را منحصر بسته به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب و تعویض قطعات منحصر بفرد بنابراین هزینه های تعمیر لباسشویی نیز بسته به همین عوامل متفاوت است. ما به تمامی مشتریان خدمات با کیفیت و با نرخ مصوب اتحادیه ارائه می دهیم. برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی در تهران

وقتی ماشین لباسشویی شما خراب می شود، چیزی که نیاز دارید خدمات فوری است! پارت سرویس خدمات و تعمیرات با کیفیتی را برای تمامی مدل های ماشین لباسشویی با پوشش تمام مناطق تهران ارائه می کند.

در هر ساعتی از روز که با ما تماس بگیرید، می‌توانیم در همان روز یک تکنسین را به محل شما اعزام کنیم! وقتی ماشین لباسشویی شما خراب است، نمی توانید تا زمانی که لباس ها روی هم جمع می شوند صبر کنید. تکنسین های پارت سرویس در سراسر تهران، مناطق شمال ، مناطق شرق و غرب و همچنین جنوب تهران مستقر هستند. ما می توانیم یکی از تکنسین های متخصص خود را در کمترین زمان برای شما ارسال کنیم.

تمامی تعمیرات ما دارای گارانتی قطعات و تعمیرات هستند تا بتوانید با خیالی آسوده از انجام کار یکبار برای همیشه اطمینان حاصل کنید.

ممکن است بخواهید خودتان مشکل ماشین لباسشویی را برطرف کنید. می‌توانید چند مشکل را که به دانش فنی زیادی نیاز ندارند، مانند تراز کردن و بوی بد، برطرف کنید. با این حال، اگر نمی دانید چه چیزی باعث این مشکل شده است، باید با یک متخصص تماس بگیرید. این کار باعث صرفه جویی در زمان، تلاش و هزینه می شود و به شما کمک می کند از آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی جلوگیری کنید.

هزینه برای تعمیرات مرتبط

نگهداری

تومان 490

 • کلاچ و گیربکس
 • ترمز و سیستم تعلیق
 • خدمات برق
 • معاینه چرخ و فرمان

تعمیر

تومان 680

 • کلاچ و گیربکس
 • ترمز و سیستم تعلیق
 • خدمات برق
 • معاینه چرخ و فرمان

میدان ولیعصر ساختمان مینو پلاک۱۶۵۰ واحد ۴۰۵

۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
با ما تماس بگیرید

info@part-service.ir
پشتیبانی آنلاین 24/7