• info@part-service.ir
  • 02191001912

تعمیر ماکروفر

خرابی ماکروفر به عنوان وسیله مهمی در خانه‌های امروز، با دردسرهایی برای تمامی اعضای خانواده همراه است. از سویی تعمیر ماکروفر کاری بسیار حساس است و نباید به افرادی که دارای تخصص و دانش فنی نیستند سپرده شود. به همین دلیل توصیه می‌شود خدمات تعمیر مایکروفر را از مراکز مجاز دارای تکنسین‌های آموزش دیده دریافت نمایید. پارت سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله مایکروفر و برخورداری از تکنسین‌های آموزش دیده، تلاش می‌کند خدمات با کیفیتی را در اختیار کاربران این محصول قرار دهد. کافیست درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر انجام هماهنگی‌های لازم بمانید.

خدمات تعمير ماکروفر

خدمات تعمير ماکروفر شامل تعمیر و تعویض دکمه ها یا تاچ ماکروفر ، سر و صدا کردن ماکروفر ، نچرخیدن سینی، گیر کردن در، مشکلات برد و… را می تواند شامل شود.

مشکلاتی که ماکروفر شما ممکن است در طول عمر خود با آن مواجه شود کم نیست. برای عیب‌ یابی مشکلات دستگاه باید به یک شرکت متخصص برای تعمیرات ماکروفر سپرده شود. البته اینجا برخی از رایج ‌ترین مشکلات تعمیر ماکروفر را بررسی می‌ کنیم تا شما به محض دیدن مشکلات متوجه شوید که به خدمات ما نیاز دارید و در کمترین زمان ممکن می‌توانیم آن را بررسی کرده و مثل روز اول ماکروفر را به شما تحویل دهیم.

مشکلات متداول و رایج ماکروفر

در ادامه مشکلات رایج در ماکروفر را که باعث درست کار نکردن آن می‌شود را با جزئیات بیشتر می آوریم و در مورد هر کدام بیشتر توضیح می‌دهیم. مشکلات رایج ماکروفر عبارتند از:

مزایای استفاده از خدمات تعمير ماکروفر ما

هزینه تعمیر ماکروفر

یکی از دلایلی که باعث می‌شود افراد کمتر به مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی اعتماد کنند، دریافت مقادیر هنگفت بابت ارائه خدمات است. بسیاری از افراد و مراکز با توجه به شرایط کاربر از وضعیت موجود سوء استفاده کرده و برای ارائه خدمات تعمیرات، مبالغ هنگفتی را از کاربران طلب می‌نمایند. اخذ مبالغ خارج از عرف و عدم ارائه خدمات با کیفیت مطلوب باعث شده است که اعتماد کردن به برخی مراکز سخت و دشوار باشد.

مرکز تخصصی پارت سرویس که کلیه خدمات تخصصی مربوط به نصب، سرویس و تعمیر ماکروفر و سایر لوازم خانگی را توسط تکنسین‌های مجرب، با تجربه و آموزش دیده ارائه می‌کند، کلیه هزینه‌های مربوط به تعمیرات را به صورت منصفانه محاسبه کرده و اخذ می‌کند.

لازم به ذکر است تمامی هزینه‌هایی که توسط این مرکز بابت تعمیرات دریافت می‌شود منصفانه و مطابق با نرخ‌های مصوب تعیین شده از سوی مراجع ذیصلاح است. این مرکز کلیه این خدمات را با نرخ مصوب، بالاترین میزان کیفیت و گارانتی به مشتریان خود ارائه می‌کند.

سرویس و تعمیرات ماکروفر در محل

ماکروفر را می‌توان پرمصرف‌ترین وسیله در خانه دانست زیرا برای مقاصد مختلفی مانند پخت انواع غذا، گرم کردن غذا و یخ‌زدایی مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین امر باعث می‌شود که این وسیله نسبت به سایر وسایل و لوازم از احتمال خرابی و نقص فنی بیشتری برخوردار باشد.

آنچه در زمان خرابی ماکروفر اهمیت زیادی دارد این است که تعمیر آن را به مراکز تخصصی و تکنسین‌های ماهر بسپارید. در صورت خرابی ماکروفر کافی است به صورت تلفنی یا اینترنتی درخواست خود را در مرکز تخصصی پارت سرویس ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان بهترین خدمات ممکن را دریافت کنید.

هزینه برای تعمیرات مرتبط

نگهداری

تومان 490

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

تعمیر

تومان 680

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

میدان ولیعصر ساختمان مینو پلاک۱۶۵۰ واحد ۴۰۵

۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
با ما تماس بگیرید

info@part-service.ir
پشتیبانی آنلاین 24/7