• info@part-service.ir
  • 02191001912

تعمیر کولر گازی

مجموعه تخصصی پارت سرویس با برخورداری از تکنسین‌هایی که در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع کولر گازی به خوبی آموزش دیده‌اند، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهد. اولویت تکنسین‌های این مجموعه تعمیر قطعه معیوب کولر گازی است اما در صورتی که به تشخیص تکنسین، قطعه قابل تعمیر نباشد، تهیه قطعات اورجینال به کمک ما انجام و مطابق با استاندارد روی دستگاه شما نصب خواهد شد.

کولرگازی چیست و چگونه کار می کند؟

کولرگازی سیستمی است که برای خنک کردن دمای یک فضای داخلی با حذف گرما و رطوبت موجود از اتاق استفاده می شود. اساسا کولرهای گازی با وارد کردن هوای گرم به داخل یک سیستم و پراکنده کردن هوای سرد کار می کنند، اما این فرآیند خیلی پیچیده تر است.

در طی فرآیند کاری یک کولرگازی یک سیال (معمولا آب یا هوا) با تبخیر سیال دیگری به نام مبرد خنک می شود. کولرگازی به سرعت گاز را به مایع تبدیل می کند و دوباره با استفاده از مواد شیمیایی که هوای گرم را از داخل خانه شما خارج می کند می باشد. همچنین دائم این سیکل تکرار می شود. به زبان ساده، یک کولرگازی دما، رطوبت و کیفیت هوا را در فضاهای داخلی کنترل می کند و رفاه، آسایش و راحتی را فراهم می آورد.

عمده مشکلات، علت و چرایی تعمیر کولر گازی

عمده مشکلاتی که در یک کولر گازی یا اسپلیت دیده می شوند و علت آن در زیر آمده است. اگر شما برای اولین بار این موارد را می بینید، اول از همه علت را با توجه به راهنمای ما مطالعه کنید. اگر نتوانستید خودتان از عهده آن برآیید، ما می توانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین خدمات را با هزینه مناسب ارائه دهیم. این موارد عبارتند از:

دیگر مشکلات کولر گازی که با مشاهده آنها باید فورا با ما تماس بگیرید نیز عبارتند از:

خدمات سرویس کولر گازی

توصیه می کنیم حداقل سالی یک بار کولر گازی سیستم اسپلیت دیواری خود را سرویس کنید. این سرویس کردن بدون هیچ نشانه ای به این دلیل است که سیستم شما به طور مداوم در حال گردش هوا است و در فیلترها و کویل ها گرد و غبار و کثیفی جمع می شوند. درست مانند خودروی شما، کولر گازی سیستم اسپلیت دیواری نیز برای افزایش کارایی و طول عمر باید به طور منظم سرویس شود.

اگر یک سیستم تهویه مطبوع دیواری دارید، مهم است که از تمیز بودن و عملکرد خوب آن اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب در تابستان خنک و در زمستان گرم می‌ مانید.

یک سرویس کامل سالانه تضمین می کند که کولر گازی سیستم اسپلیت دیواری شما با عملکرد بهینه خود کار می کند. چک لیست های جامع ما برای این نوع سرویس به گونه ای طراحی شده است که اطمینان حاصل شود که هر بار خدمات کاملی دارید. با استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری کولر گازی ما موارد زیر برای اسپلیت انجام خواهد شد:

بهترین زمان سرویس کولر گازی

همانطور که میدانید سرویس کولر گازی باید به صورت دوره ای انجام شود تا بتوان به صورت حداکثری از هزینه‌های زیادی که ممکن است برای تعویض قطعات داخلی کولر گازی شود جلوگیری کرد. اگر شما جزء افرادی هستید که سالی یکبار به کولرگازی خود سر می زنید و برای فصل گرما آن را سرویس می کنید باید به شما بگوییم که تنها با سالی یکبار سرویس کولر گازی نمی‌توانید عمر کولر گازی را طولانی تر کنید. بهترین زمان سرویس کولر گازی دوره ۶ ماه می باشد که بهتر است برای سرویس کولر گازی از متخصصین سرویس کار کولر گازی بهره ببرید زیرا هر گونه اشتباه در سرویس می‌تواند باعث هزینه بیشتری برای شما شود.

یک سری مشکلات رایج برای کولر گازی ممکن است رخ دهد که در این صورت باید به سرعت برای سرویس اقدام کنید. برای مثال خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، خاموش شدن کمپرسور، باد گرم زدن، ایجاد سر و صدا در حین کار کردن، یخ زدگی پنل داخلی کولر گازی، کار نکردن دکمه کنترل و ظاهر شدن ارور کولر گازی از مشکلاتی است که باید به سرعت برای سرویس تخصصی کولر گازی با بهترین نمایندگی سرویس انواع کولر گازی تماس بگیرید.

عوامل موثر بر هزینه سرویس کولر گازی

عوامل مختلفی در تعیین هزینه سرویس کولر گازی دخیل هستند. یکی از عوملی که روی قیمت سرویس کولر گازی تاثیر دارد تعرفه خدمات کولر گازی تعیین شده میباشد. این تعرفه توسط اتحادیه تعیین میشود و تمامی شرکت های خدماتی که برای سرویس تخصصی کولر گازی اقدام میکنند باید مطابق با این تعرفه هزینه ها را دریافت کنند.

از دیگر عواملی که در تعیین هزینه سرویس کولر گازی دخیل هستند نوع سرویسی است که برای کولر گازی خود انتخاب میکنید. برای مثال یک هزینه سرویس کولر گازی که در آن فیلتر های کولر گازی تعویض و یا تمیز میشوند با هزینه شستشوی پنل کولر گازی متفاوت است.

هزینه شارژ گاز کولر گازی جدا از هزینه سرویس کولر گازی محاسبه میشود واین هزینه بر اساس نوع گاز مبرد مورد استفاده و حجم مورد نیاز متغیر میباشد.

اخرین عامل تاثیر گذار روی هزینه سرویس کولر گازی هزینه ایاب و ذهاب است. در صورتی که تعمیرکار از محل شما دور باشد هزینه بیشتر از شما ردیافت میکند. اما بهتر است این را در نظر بگیرید که هزینه ایاب و ذهاب در مجموعه ما که نمایندگی معتبر سرویس کولر گازی در تهران هستیم برای تمام نقاط یکسان بوده و هرگز هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

هزینه برای تعمیرات مرتبط

نگهداری

تومان 490

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

تعمیر

تومان 680

  • کلاچ و گیربکس
  • ترمز و سیستم تعلیق
  • خدمات برق
  • معاینه چرخ و فرمان

میدان ولیعصر ساختمان مینو پلاک۱۶۵۰ واحد ۴۰۵

۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
با ما تماس بگیرید

info@part-service.ir
پشتیبانی آنلاین 24/7